FRUIT & VEGETABLE WASH

850 Lekë

  • Larja e frutave dhe perimeve është natyrale dhe efikase, kështu që ju mund të lani dhe hani prodhimet e freskëta me qetësi.
  • Laresi yne vegan, i Çertifikuar PETA largon papastërtitë, pesticidet,kimikatet dhe dyllin.
  • Eshtë bërë nga përbërës me bazë bimore dhe minerale si kaprilili dhe glukozid myristili, dy surfaktantë natyralë dhe efektivë dhe nuk përmban kimikate të ashpra.
  • Ky spray praktik per frutat dhe perimet, mund të spërkatet drejtpërdrejt ne frut dhe te shpelahet ose të përdoret si tretësirë ne uje, 15ml ne nje tas me uje, lerini pak minuta dhe me pas shpelajini me uje te bollshem.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme: i testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik për të minimizuar acarimin e lëkurës.
FRUIT & VEGETABLE WASH

850 Lekë

SKU: 40780 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro