BABY 2in1 SHAMPOO FRAGRANCE FREE

1500 Lekë

  • Ju tashmë keni menduar pse lëkura e foshnjës ndihet kaq mirë? Sepse kjo shampo është krijuar për të shkaktuar kënaqësinë, hormonin e dopaminës, në mënyrë që t’u japë prindërve një dozë të vogël lumturie! Ruani erën natyrale të foshnjës tuaj përmes shampos tone pa aromë.
  • Formula e saj e lehtë dhe qetësuese është krijuar veçanërisht për foshnja të ndjeshme ndaj aromave. Pa përbërës shqetësues dhe të çertifikuar, ky produkt natyral dhe hipoalergjik, përmban ekstrakt të gjetheve të Boronicës për të mbajtur lëkurën e tyre të ndjeshme dhe të butë. Sepse ata meritojnë vetëm më të mirën e natyrës!
BABY 2in1 SHAMPOO FRAGRANCE FREE

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro