Flaura Eau De Parfum 50mL

8900 Lekë

Eau De Parfum 50ml

Krijojini vetes një atmosferë të gjallë lulesh. Flaura është një aromë që lulëzon nga lulet e bardha dhe sensualiteti dhe ju rrethon me pozitivitet rrezatues

Perberesit kryesore

Jasemini i gjelbër, i ndritshëm dhe i lulëzuar, është rritur në Tamil Nadu për t’u përdorur në veshjet e nusërisë dhe ceremonive. Keto lule të shenjta që mbeten të pashitura nga tregjet, shpëtohen dhe shndërrohen në lule absolute për përdorim në parfumeri. Ajo sjell sensualitet të ngrohtë e të lulëzuar tek Flaura.

Erëzat pikante me një nuance te lehte të vaniljes, kanella Sri Lanka shpallet si më e mira në botë. Lëvorja e kanellës e ngrohur nga dielli bëhet kaçurrel, por rrotullat më pak uniforme distilohen në një vaj të ëmbël drurësh që nxjerr sofistikim dhe elegancë.

SI TA PËRDORNI:

Spërkatni pas veshëve dhe në pulse. Për të ruajtur jetëgjatësinë e parfumit, aplikoni një hidratues, spërkatni parfumin dhe lëreni të qëndrojë pa fërkuar kyçet e dorës

Flaura Eau De Parfum 50mL

8900 Lekë

Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro