FACE MASK with Kaolin Clay – 60mL

3000 Lekë

  • Një maskë fytyre detoksifikuese e vlerësuar me çmime për të luftuar pikat e zeza, për të minimizuar poret dhe për të parandaluar shpërthimet. Lëkura lihet e pastër, e freskuar dhe e balancuar.
  • Kjo maskë pastruese e fytyrës është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Pluhuri i ullirit kombinohet me argjilën kaolinë të bardhë rinovuese, pluhur kokosi dhe vaj baobab.
  • Fitues në Beauty Shortlist Awards 2021 dhe finalist në Vogue Beauty Awards 2020.
  • Siguria e UpCircle: 100 % vegan, pa egërsi dhe e prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini – paketim plotësisht i riciklueshëm.
  • Aplikojeni maskën në lëkurën e lagur në një shtresë të hollë dhe relaksohuni për dhjetë minuta. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë ose me një leckë të lagur (muslinat UpCircle janë perfekte) për të zbuluar lëkurë të freskët dhe të pastruar. I përshtatshëm për përdorim disa herë në javë.
  • 60ml
FACE MASK with Kaolin Clay – 60mL

3000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro