Coffee Face Scrub – Citrus Blend for Dry skin – Travel size

1200 Lekë

  • Skrab fytyre me kafe i formuluar për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar me vajra esenciale trëndafili, portokalli të ëmbël dhe limoni.
  • Vaji i portokallit vepron si një antiseptik dhe si anti-inflamator – i përsosur për qetësimin e skuqjes dhe acarimit, ndërkohë që lengu i limonit ndihmon në tonifikimin e lëkurës. Me veti të forta antiseptike, mund të ndihmojë në trajtimin e akneve dhe njollave për një lekure të pastër.
  • Largoni qelizat e thata dhe të vdekura për t’ju lënë të ndiheni të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim. I përzier me gjalpë Shea për të ushqyer lëkurën pas pastrimit.
  • Skrabi është bërë me llum kafeje Arabike të cilësisë së lartë, me burim nga kafenetë artizanale.
  • Siguria e UpCircle -100% vegane, pa egërsi dhe të prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini në paketim plotësisht të riciklueshëm.
  • Përzieni skrabin përpara se ta aplikoni në fytyrë të lagur me lëvizje rrethore. Lëreni për disa çaste, shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni. Ky skrab mund të përdoret disa herë në javë.
  • 30ml
Coffee Face Scrub – Citrus Blend for Dry skin – Travel size

1200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro