CONTROL FREAK

2200 Lekë

  • Perftoni flokë tepër të lëmuar dhe me shkëlqim me Serumin Control Freak Bed Head nga Tigi.
  • Ky produkt zbut dhe kontrollon elektrizimin, shpupuritjen dhe i le floket ne forme natyrale plot shkelqim.
  • Ai gjithashtu hidraton flokët në mënyrë që flokët të lihen të lëmuar dhe të butë.
  • Ideal për flokë me onde, flokë kaçurrelë dhe flokë voluminoz. Ndihmon ne drejtim, duke e ruajtur flokun nga lageshtira.
  • Aplikojeni një sasi të vogël në mënyrë të barabartë në flokë të lagur, më pas thajini.Është gjithashtu ideale për t’u përdorur në flokë të thatë për të zbutur elektrizimin.
  • Formuluar me glicerinë për të hidratuar flokët, Polyquaternium-11 për kontrollin e elektrizimit, PEG-12 Dimethicone për të kondicionuar flokët dhe lëngun e frutave të kivit, i cili përmban antioksidantë dhe vitamina, dhe është i njohur për përmirësimin e cilësisë së flokëve.
CONTROL FREAK

2200 Lekë

Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro