RECOVERY CONDITIONER

2400 Lekë

  • Jepuni flokëve të thatë hidratimin e merituar me konditionerin e Bed Head RecoveryTM! Me një teknologji të jashtëzakonshme që ndihmon përbërësit hidratues të qëndrojnë në flokë gjatë gjithë ditës.
  • Ky konditioner hidratuese pastron thellësisht dhe zbut flokët e thatë, ndihmon gjithashtu ne mbrojtjen nga dëmtimet në të ardhmen. I lë flokët me shkëlqim, të butë dhe të shëndetshëm.
  • Formuluar me Glicerinë për hidratim dhe kondicionim, Dimethiconol për të mbrojtur flokët nga dëmtimet në të ardhmen dhe për të mbajtur flokët të shëndetshëm, Silikone për të rritur butësinë dhe shkëlqimin, Ekstraktin e Kaktusit të Dardhës, i cili është i njohur për vetitë e tij shëruese.
  • Aromë energjike.E pershtatshme per floke te thate, Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem Per rezultate per te mira rekomandohet te perdoret me Recovery  Shampo.
RECOVERY CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro