DOWN N’ DIRTY SHAMPOO

2200 Lekë

  • Kjo shampo detoksifikuese pastron thellësisht flokët dhe skalpin e kokës , hidraton flokët, duke i lënë të ndjehen të butë dhe të shëndetshëm.
  • Formuluar me sistemin e pastrimit Beach Rescue që heq papastërtitë për të lënë flokët të pastruar plotësisht pa u zhveshur ato nga ngjyra,
  • Glicerina, një përbërës hidratues hero që i lë flokët të ndjehen të hidratuar, të butë dhe të shëndetshëm, dhe Ekstraktin e Luleve të Lotusit, i cili njihet për natyralitetin n e tij me veti zbutëse. Aromë pikante agrumesh energjike
  • E pershtatshme per te gjitha tipet e flokeve
DOWN N’ DIRTY SHAMPOO

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro