FREQUENT USE HAIR & SCALP BATH

3400 Lekë

  • I pershtatshem per te gjithe tipet e flokeve dhe skalpit, edhe per ate me te ndjeshmin.
  • Pastron dhe forcon flokun duke e lene te hidratuar dhe pa e renduar.

Perberesit : Limon, portokall, qitro, piper. Nje perzierje perfekte e vajrave esencial aromatik dhe te fresket, te cilat e bejne kete linje unisex te perdorshme per çdo dite, duke ofruar butesi dhe hidratim per floket dhe skalpin.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEGS, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS.

FREQUENT USE HAIR & SCALP BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro