FINGERBRUSH SMALL

2300 Lekë

  • Forma e veçantë e lakuar pershtatet me skalpin e kokës për rehati më të madhe dhe kontroll superior të stilit
  • Dizajn unik për tharje super të shpejtë
  • Qime te kombinuara te derrit 100% dhe jonike ne majat e te cilave ka topa të butë per lëkurën e kokës
  • Eliminoni elektrizimin dhe shpupuritjen
  • Floket tuaj do te jene me te bute, me me shkelqim dhe te stiluar me bukur
  • Gjendje ne 3 masa te ndryshme
FINGERBRUSH SMALL

2300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro