FOOT FILER with nano glass for callous epidermis

3200 Lekë

  • Thembra  të lëmuara gjatë gjithë vitit? Është e mundur falë gurit me nano-glass nga GLOV!
  • Harrojeni fërkimin e fortë, djersen dhe lotet, Guri me cilësi të lartë nano-glass largon në mënyrë efektive epidermën pa gjak. Lëkura juaj është e lëmuar dhe e shëndetshme!
  • Forma ergonomike e bën produktin të përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë dhe përdorimi i tij është i thjeshtë dhe i këndshëm. Ai është gjithashtu i lehtë për t’u pastruar – thjesht vendoseni nën ujë të rrjedhshëm.
  • Dizajni modern shton nje aksesor elegant në tualetin tuaj.Ndjeni ndryshimin kur përdorni një gurin  nano- glass dhe argëtohuni duke ecur!

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro