Sports SET

3600 Lekë

  • Nje set fantastik per ata qe merren me sport dhe frekuentojne palestren
  • Peshqiri GLOV® Gym thith djersën, siguron mbrojtje të sipërfaqes se lekures gjatë stërvitjes, kërkon pak kohë për t’u tharë dhe pothuajse nuk zë fare  hapësirë në çantën tuaj të dorës. Është bërë nga fibra jonë teknike super-absorbuese, e ricikluar.
  • Mbështjellësi  i flokeve tepër i lehtë dhe super absorbues eko-Friendly, thith ujin dy herë më shpejt se një peshqir i zakonshëm pambuku, duke i lënë flokët të butë dhe të pa ngatërruar. Të bëra nga e njëjta fibër si peshqiri i palestrës, që përbëhet nga të paktën 50% materiale të ricikluara, ato veprojnë për të thithur lagështinë e tepërt nga flokët dhe lëkura.
  • Ky set eshte nje domosdoshmeri  për çdo çantë sportive apo udhëtimi.
  • Mund te lahen ne lavatrice me temperature max.30 grade pa perdorur zbutes
Sports SET

3600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro