FOXY CURLS CONTOUR CREAM

2100 Lekë

Krem per kaçurrelat

U siguron kaçurrelave hidratim dhe mbajtje mesatare
• Inkurajon krijimin e kaçurrelave të buta dhe të bindur
• I reziston lagështirës dhe jep shkëlqim
• Përmban ekstrakte Lule Dielli, vaj Jojoba, pro-vitamin B5, gjalp Shea dhe ekstrakte të çajit jeshil.
• Aplikojeni në flokë të lagur dhe përdorni difuzorin. Shtoni Foxy Curls Mousse për mbajtje shtesë.

FOXY CURLS CONTOUR CREAM

2100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro