Eye Cream + Face Serum – The Caffeinated Duo- kurse 15%

Original price was: 5100 Lekë.Current price is: 4330 Lekë.

  • A njihni dikë që është i fiksuar me kafen dhe kujdesin e lëkurës?
  • Atëherë mos kërkoni më tej. Seti jonë i ri me kafeinë është dhurata perfekte!
  • Permban :
  • Serumi i fytyrës me vaj kafeje të rinovuar ndihmon për të ndriçuar dhe ushqyer lëkurën. Është formuluar me vaj trëndafili hidratues dhe vaj deti. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, mund te kete perdorim te gjere si një vaj të shkëlqyeshëm për flokët ose mjekrën – një dhuratë perfekte neutrale nga gjinia!
  • Kremi i syve ndriçon, freskon dhe rinovon, duke reduktuar në mënyrë drastike shfaqjen e rrathëve të errët dhe linjave të holla. Është formuluar me llum kafeje të ricikluar dhe ekstrakt anti-inflamator të lëvores së panjeve, një nënprodukt i industrisë së drurit, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  • Paketim 100% i riciklueshëm në një shishe qelqi, kavanoz me kapak alumini. Formuluar pa vaj palme, parabene, ftalate, silikone, vaj mineral dhe parfum. Këto produkte janë natyrale, vegane, dhe përmbajnë një përbërës të ripërdorur.
Eye Cream + Face Serum – The Caffeinated Duo- kurse 15%

Original price was: 5100 Lekë.Current price is: 4330 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro