GIMME GRIP Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

  • Kjo shampo dhe balsam ndihmon në dhënien e ndjesisë së flokëve të ditës së dytë duke shtuar vëllim, trup dhe strukturë. Pastron thellësisht flokët nga papastertite e akumuluara që i rëndojne ato dhe siguron volum në mënyrë që flokët të lihen të freskët dhe të gatshëm për stilimin.
  • Formuluar me Teknologjinë Uploader që i jep mundesi flokut te holle dhe te sheshte te memorizojne volumin, Sistemi pastrues i shkumëzimit që pastron flokët nga papastërtitë, dhe akumulimet, Ekstraktet e Pomegrante, te njohur për aftësitë e tyre antioksiduese dhe Ekstrakti Guarana, një stimulues i forte, i njohur për vetitë e tij terapeutike.
  • Aromë e frutave te kuqe. Ideale per floke te holle dhe te sheshte.Per rezultate me te mira perdoreni me kondicionerin Gimme grip
GIMME GRIP Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro