HAND CREAM With Hibiscus Flowers – 75mL

2850 Lekë

  • Ky krem duarsh i miratuar dermatologjikisht hidraton lekuren e thate dhe të plasaritur me një formulim jo të yndyrshëm që përthithet shpejt. Acidet e hibiscusit të lulëzuar, përmbajnë 45% acide alfa-hidroksi, te cilat ndihmojne ne stimulimin e rinovimit të qelizave.
  • Përbërësi kryesor në këtë formulë është gjalpi shea që konsiderohet si një nga përbërësit më ushqyes për lëkurën dhe është i pasur me vitamina A, E dhe F të cilat mund të ndihmojnë në prodhimin e kolagjenit. Shumë formula që përmbajnë një përbërës të tillë si gjalpi shea mund ta përfshijnë atë në 2-3%. Ky krem për duar ka mbi 10% gjalpë shea duke e bërë atë një formulë vërtet të pasur dhe ushqyese. I miratuar dermatologjikisht për përdorim në lëkurë të ndjeshme.
  • Vjen ne paketim alumini , vegane dhe pa perberes te demshem
  • Rekomandohet te perdoret disa here gjate dites
HAND CREAM With Hibiscus Flowers – 75mL

2850 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro