KIDS 2IN1 SHAMPOO WATERMELON & COCO

1300 Lekë

  • Pastroni butësisht dhe lajeni të voglin tuaj me dashuri ndërsa ushqeni lëkurën e tyre delikate me me Shampon Natyrale 2-në-1 Shalqi & Kokos. E certifikuar dhe e testuar dermatologjikisht, larja e flokëve dhe trupit të fëmijëve tuaj është e bërë vetëm me përbërës natyralë, si gjethet e boronicës dhe ekstraktet e farave te moringes.
  • Delikate dhe mjaft e butë për përdorim të përditshëm, në mënyrë që fëmijët tuaj të dalin nga banja duke u ndjerë të butë dhe të qetë nga koka te këmbët, në mëngjes ose ne darke!
KIDS 2IN1 SHAMPOO WATERMELON & COCO

1300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro