MICRO-STIMULATING HAIR BATH

3800 Lekë

  • Pastron lehtesisht skalpin dhe ndalon humbjet e flokeve
  • Ndihmon rritjen fiziologjike te tyre.

Perberesit: Mente Biodinamike ka efekt freskues dhe gjallerues. Ofron lehtesim te menjehershem dhe rehati per lekuren tuaj. Geshtenja e eger organike permireson qarkullimin e eneve te gjakut si dhe forcon rrenjen e flokut. Kurse levorja e drurit forcon strukturen e flokut dhe ka veti anti-bakteriale. Ethical Mahogany  – antiseptic dhe rigjenerues per lekuren, gjallerues dhe I shton energji flokut.

Perdorimi: Vendoseni ne floke te lagur, masazhojeni skalpin dhe shpelajeni. Rekomandohet 2-3 here ne jave per 6 jave rresht (kur floku bie) dhe 1-2 here ne jave per 4 jave rresht nese duam te parandalojme renien.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

MICRO-STIMULATING HAIR BATH

3800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro