MOISTURE MANIAC CONDITIONER

2400 Lekë

Jepini flokëve të thatë një goditje hidratimi me kondicionerin Bed Head Moisture Maniacᵀᴹ! Ky krem i pasur hidraton thellësisht flokët duke i le të butë dhe me shkëlqim, gjithashtu ndihmon në çkoklavitjen e tyre për një pamje të lëmuar.

Formuluar me agjentë që nxisin butësinë dhe shkëlqimin, një sistem që zbut kutikulën e flokëve për ti bere ato të butë dhe pa ngatërrime, dhe vaj Argani që është i pasur me antioksidantë dhe vitaminë E, dhe është më i njohur për vetitë e tij hidratuese

E shkëlqyeshme për flokë pa jete dhe të thatë!

Aplikojeni nga mesi i gjatësisë deri në majat e flokëve, lëreni për 3-5 minuta dhe më pas shpëlajeni. Për rezultate më të mira, përdorni së bashku me shampon Moisture Maniac

MOISTURE MANIAC CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro