OH BEE HIVE

2200 Lekë

  • Një formulim i fuqishëm pastrues dhe volumizues, jo vetëm i dizajnuar, por i përdorur nga profesionistët e salloneve.
  • Oh Bee Hive është një shampo profesionale e thatë e cila pastron flokët dhe thith vajrat e tepërta që i bëjnë flokët të duken të yndyrshëm dhe i rëndojnë ato.
  • Freskon flokët dhe krijon ngritje dhe volum në rrënjë.
  • Me efekt mat dhe është fantastik për flokët brune pasi nuk lë mbetje të bardha.
  • Formuluar me niseshte misri të modifikuar në mënyrë hidrofobike për thithjen e vajrave që i bëjnë flokët të duken të yndyrshëm dhe të ndotur, për të pastruar, freskuar dhe per ti dhene volum flokëve.
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve dhe te gjitha ngjyrat
  • Tundeni perpara perdorimitdhe sprucoje 15cm larg duke u perqendruar ne rrenje. Masazhojeni produktit me mollzat e gishterinjve dhe me pas kriheri sipas deshires. Produkti perdoret ne floke te thate.
bed-head-oh-bee-hive
OH BEE HIVE

2200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro