CALMING FACE MASK

Original price was: 6700 Lekë.Current price is: 2010 Lekë.

  • Maske per fytyren kunder ndotjes dhe ribalancuese.
  • Qeteson dhe gjalleron lekuren
  • Nxit mbrojtjen natyrore te lekures duke e forcuar ate.
  • Zbut dhe hidraton lekuren e ndjeshmen qe skuqet

Perdorimi: aplikojeni masken ne lekure te paster dhe te thate. Lereni te veproje per 10-15 minuta dhe me pas shpelajeni.

Perberesit: Arre Biodynamike – e pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se fytyres.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Argjile jeshile –pastron dhe anti-inflamator, ai lufton plakjen e lekures. Anti-inflamator, vetite qetesuese dhe forcuese te Farave te rrushit te zi, Cardiospermum Halicacabum dhe vajit te farave perzihen se bashku duke krijuar nje kompleks te fuqishem mbrojtes.

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

CALMING FACE MASK

Original price was: 6700 Lekë.Current price is: 2010 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro