VOLUMISING ROOT SPRAY

4500 Lekë

  • I jep volume dhe flokut me te dobet qe ne rrenje, jep butesi dhe mbajtje te lehte plot shkelqim.
  • Një trajtim që ofron tonifikim dhe volum per  flokët e imët dhe qe kane prirje per shpupuritje.

Perberesit: Yarrow biodinamik stimulon mikro-qarkullimin duke permirsuar shendetin dhe forcen e structures se flokeve. Xhinxher organik  anti-oksidant I cili ka veti stimuluese pastrimi dhe eshte antiseptic. Ethical oriz lejla I pasur me antocianine, e cila ka nje ngjyre karakteristike vjollce dhe eshte ideale per floket e holle, te brishte dhe te demtuar, pasi I rikthen forcen dhe energjine

Perdorimi: aplikojeni ne floke te lagur, kryesishte ne rrenje dhe nese eshte e nevojshme kriheni me nje kreher per ta bere perhapjen me te njetrajtshme.

VOLUMISING ROOT SPRAY

4500 Lekë

Categories: , , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro