CURLY HAIR BATH

3400 Lekë

  • Shampo per floket kacurrel natyral dhe te bere permanent.
  • Pastron flokun, ofron zbutje dhe efekt anti-elektrizues
  • Lime, portokall, xhenxhefil, dëllinjë, arrëmyshk, një buqetë e mprehtë dhe pikante për një linjë ushqyese intensive , që ndihmon në mbajtjen e  kaçurrelave dhe ondeve  për një kohe te gjate.

Perberesit: Liquorice biodinamik  riaktivizon mikro-qarkullimin dhe ka nje veprim qetesuaes duke minimizuar cdo acarim te skalpit. St. john’s wort organik  ka veti radikale mbrojtese si dhe ruan rinine e fibrave te flokut tuaj. Ethical Andiroba- inkurajon rritjen e nje floku te shendetshem. Eshte perfekte per floket kacurrel, pasi u rikthen elasticitetin, I zbut dhe I ushqen.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

CURLY HAIR BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro