PRECIOUS WAX

3400 Lekë

  • Qiri qe iu jep nje shkelqim ekstrem flokeve, teksture, ndarje si dhe ushqim.
  • Ideale per modele te c’rregullta dhe te shakterruara.
  • Gjithashtu mund te perdoret dhe ne forme vazeline per lekuren ose per buzet.

Perdorimi: punojeni ne duar produktin dhe aplikojeni ne floke te thate duke e stiluar me gishta.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

PRECIOUS WAX

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro