SMOOTHING HAIR BATH

3400 Lekë

  • Shampo per floke te thate, te veshtire per tu menaxhuar, shume te ashper.
  • Eliminizon elektrizimin dhe redukton volumin e tepert, duke formuar keshtu nje siperfaqe te bute per ta stiluar, sidomos ne krehje te drejta
  • Një përzierje e sofistikuar e agrumeve dhe drureve, për një sinergji të përsosur te hidratimit,zbutjes dhe shkelqimit.

Perdorimi: Aplikojeni ne floke te lagur, lereni te veproje per 2-3 min dhe me pas shpelajeni.

Perberesit: Kumini Biodinamik stimulon mikro-qarkullimin duke e detoksifikuar flokun, Trendafili Organik  i pasur ne anti-oksidant, carotenoids, vitamina dhe phytosterol  dhe Ethical Buriti  ndalon dehidratimin e flokut, I jep jete, e forcon dhe e ben te shendritshem.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SMOOTHING HAIR BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro