MOISTURIZING HAIR BATH

3400 Lekë

  • Shampo hidratuese per floke te thate, te de-hidratuar, te trashe dhe te elektrizuar
  • Pastron flokun duke I dhene hidratim intensive dhe duke ribalancuar brendesine e fibrave te flokeve te thate.

Perberesit : Lajthi biodinamike e cila zbut fibren e flokut dhe e ben me te menaxhueshme, Mjalt organic i cili qeteson, ushqen si dhe I jep shume shkelqim flokut tuaj dhe Ethical Murumuru  e pasur ne proteina, riparon dhe ushqen thelle flokun e thate dhe pa jete. Me arome vanilje, kanelle dhe portokall

Nuk permban: SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEGS, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

MOISTURIZING HAIR BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro