FREQUENT USE CONDITIONER

4000 Lekë

  • I pershtatshem per te gjithe tipet e flokeve.
  • Hidraton, ushqen dhe forcon flokun tuaj pa e renduar ate.

Perberesit : Limon, portokall, qitro, piper. Nje perzierje perfekte e vajrave esencial aromatik dhe te fresket, te cilet e bejne kete linje unisex te perdorshme per çdo dite, duke ofruar butesi dhe hidratim per floket dhe skalpin.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEGS, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS.

FREQUENT USE CONDITIONER

4000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro