SEBUM BALANCE HAIR BATH

3700 Lekë

  • Shampo per floke te yndyrshem, te rende dhe skalp me sekrecione te teperta dhjamore.
  • Pastron dhe normalizon, duke ribalancuar yndyren ne skalp

Perberesit: Sherebele Biodynamike ben nje pastrim te thelle dhe te kujdesshem, duke ndihmuar ne ribalancimin e funksioneve dhjamore. Eufrasia Organike ka veti astrigjente, anti-inflamatore dhe anti-bakteriale fale prezences se flanoideve dhe tanineve. Ethical Mahogany antiseptik dhe gjallerues per skalpin duke i dhene energji flokeve.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

SEBUM BALANCE HAIR BATH

3700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro