SUBRINA ANTI-DANDRUFF SHAMPO

800 Lekë

Shampoja kundër zbokthit në mënyrë efektive eliminon zbokthin dhe parandalon atë nga përsëritja.

Përbërësit aktivë: Zink Pyrithione, Acid Salicilik, Ekstrakt Echinacea Purpurea, Glicerinë.

Për të gjitha llojet e flokëve që vuajnë nga zbokthi dhe lëkura e kokës.

SUBRINA ANTI-DANDRUFF SHAMPO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro