SUBRINA BIRCH SHAMPOO 5L

Shampo është ideale për kujdesin e përditshëm të të gjitha llojeve të flokëve dhe lëkurës së tyre.

Ekstraktet nga gjethet e thuprës kanë një efekt antibakterial dhe dezinfektues.

Pastron butësisht flokët dhe zvogëlojnë yndyrën
Gjithashtu parandalojnë në mënyrë efektive zbokthin dhe i japin elasticitet dhe shkëlqim flokëve.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro