SUBRINA COLOUR REFRESH MASK – BORDEAUX

1400 Lekë

  • Njihuni me mënyrën e re të freskimit të ngjyrës së flokëve tuaj. Maska ushqyese me pigmente të përkohshme do të freskojë flokët tuaj ose do të krijojë një ndryshim të shpejtë.
  • Bordoja është një ton i gjallë, i kuq i errët, i përsosur për brunetet. Për rezultate më të forta mund të përdoret edhe në flokë bjonde dhe të dekoloruara.. Niveli i rekomanduar 4/0, 5/0, 6/0, 7/0, 8/0, 9/0, 10/0
  • Përbërësit aktivë: Gjalpë mango, vaj kokosi
  • HAPI 1: Lani flokët me shampon tuaj të preferuar Subrina Professional. Thajini flokët butësisht me një peshqir për të hequr lagështinë e tepërt. Nëse flokët lihen shumë të lagur, rezultati përfundimtar do të jetë më delikat.
  • HAPI 2: Ndani flokët në pjesë dhe aplikoni një sasi të mjaftueshme të maskës Refresh Color direkt në flokët tuaj me ndihmën e një furçe ose një krehër. Lyejeni/krehni për të arritur një shpërndarje të barabartë të ngjyrave.
  • HAPI 3: Lëreni 5-10 minuta. Shpelajeni mirë me ujë dhe stilojeni sipas dëshirës.
  • REZULTATET DO TË NDRYSHOJNË NË VARËSITË NGA GJENDJA FILLESTARE, NGJYRA E FLOKËVE DHE KOHA E MBAJTJES NE FLOKE.
SUBRINA COLOUR REFRESH MASK – BORDEAUX

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro