COLOR PROTECTION HAIR BATH

3400 Lekë

  • Shampo per floke te lyer dhe te dekoloruar
  • Pastron thelle duke ruajtur shkelqimin e ngjyres se flokut.
  • Mbron floket nga dielli, uji, si dhe nga demtimet e agjenteve te jashtem.

Perberesit: Goji Berrie organik rigjalleron fibrat e flokut dhe mbron nga oksidimi i ngjyres, kumbulla Kakadu  e cila ka veti detoksifikuese, anti-plakje dhe energjike, si dhe rrush te kuq biodinamik qe e mban ngjyren te shnderritshme dhe flokun e bute

Nuk permban: SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

COLOR PROTECTION HAIR BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro