SUBRINA HAIR GEL

1200 Lekë

  • Xhel flokësh me një formulë që thahet shpejt
  • E pershtatshme edhe per flokët më të vështirë.
  • I bën flokët të lëmuar dhe me shkëlqim natyral.
  • Nuk shkakton yndyrë dhe nuk ngjit flokët.
  • E përkryer për të gjitha llojet e flokëve më të shkurtër.
SUBRINA HAIR GEL

1200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro