SUBRINA KERATIN MASK

3100 Lekë

Maska e keratines eshte nje krem me teksture te bute dhe kremoze qe i dhuron flokut ushqim intensiv, butesi dhe shkelqim. Floket jane te te ushqyera ne thellesi dhe te bute si mendafsh

Perberesit aktive:  Gjalp Shea, Keratine, Izomerat e Sakarideve

Lloji i flokëve: Për flokëshume të thatë, të trajtuar kimikisht dhe të dëmtuar.

Perdorimi: Aplikojeni në flokë të larë, krihini dhe lëreni për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me produkte të tjera të linjës Subrina Professional Keratin.

500mL

SUBRINA KERATIN MASK

3100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro