SUBRINA MICELLAR SHAMPOO

800 Lekë

  • Pastron butësisht flokët, shton hidratim të lehtë, përmirëson volumin dhe shton forcën. Teknologjia speciale micellare heq butësisht yndyren e tepërt dhe mbetjet pa  e tharë flokun
  • Përbërësit aktivë: Panthenol ose sic quhet ndryshe pro-vitamina B5, Izomerat Sakarid.
  • Per floke te hollë, pa jete dhe që ka nevojë për më shumë volum.
  • Perdorimi: Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni skalpin dhe flokët butësisht. Shpëlajini flokët  me ujë te bollshem. Për rezultate më të mira, kombinoni shampon me Micellar balsam
SUBRINA MICELLAR SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro