Expert Care Oval Pink

3200 Lekë

  • Ka një kombinim të qimeve te derrit dhe qimeve jonike që ndihmojnë në zbutjen, kontrollin e shpupuritjes dhe shtimin e shkëlqimit.
  • Xhentil me floket dhe skalpin
  • Mund të përdoret cdo dite me ose pa tharëse flokësh, në flokë të lagur ose të thatë
Expert Care Oval Pink

3200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro