SELF ABSORBED Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Ushqeni flokët nga brenda me Shampo & Conditioner Self Absorbed Mega Nutrient! Kjo shampo ushqyese pastron butësisht, hidraton dhe ndihmon në ruajtjen e flokëve me pamje të shëndetshme. Shampo gjithashtu shton shkëlqim!

Formuluar me agjentë pastrues për flokë të shëndetshëm të butë, Fiber Active të cilat përmbajnë dy lëndë ushqyese që depërtojnë në fibrën e flokëve dhe riparojne proteinat e flokëve të dëmtuara, Agjent hidratues që tërheq lagështinë, grimca Argjendi Pearl për shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe vaj bajame, i cili është i pasur me vitaminë E dhe më i njohur për përfitimet e tij ushqyese.

Aroma e freskët e agrumeve

E shkëlqyeshme për flokë të thatë, te lyer dhe flokët e dëmtuar nga dekolorimi!

SELF ABSORBED Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro