AFTER-SUN HAIR & BODY BATH

3400 Lekë

  • Shampo per floket dhe trupin, anti-oksidant dhe rigjeneruese
  • Heq në mënyrë efektive klorin, kripën dhe mbetjet e tjera nga flokët dhe trupi. Hidraton butësisht fibrat e flokëve, falë një përzierje të mrekullueshme të vajrave esencial.

Perberesit:Fara Anise biodinamike, performojne si antioksidant te cilet luftojne radikalet e lira te shkaktuar nga  agresoret e jashtem.

Fara organike te Baobabit, te cilat fale acideve yndyrore te ngopura, rrisin elasticitetin dhe forcojne lipidet ne shtresat e lekures.

Vaji I perftuarnga fruit I pasionit, I shton flokeve hidratimin

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

AFTER-SUN HAIR & BODY BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro