BABY & KIDS HAIR DETANGLER

1400 Lekë

  • Bëni larjen më të këndshme për ju dhe vogëlushin tuaj me sprain tonë të ri me  Shalqi dhe Kokos. Formula e saj natyrale dhe hipoalergjike është krijuar posaçërisht për të zbutur flokët e ngatërruar.
  • Kombinimi delikat i gjetheve të boronicës dhe ekstraktit të panxharit, i njohur për antioksidantin e tyre, virtytet e tij të kondicionimit, do të ndihmojne në mbrojtjen dhe mbajtjen e flokëve të vogëlushit tuaj të butë dhe të thjeshtë për tu modeluar, natyrshëm!
BABY & KIDS HAIR DETANGLER

1400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro