BABY FABRIC SOFTENER PEAR

1000 Lekë

  • A e dini se mund të parashikoni gjendjen shpirtërore dhe temperaturën e të porsalindurit tuaj bazuar në ngjyrën e tij të lëkurës?
  • Me lëkurë kaq të ndjeshme, do të doni t’i mbani rrobat e tij shumë të buta. Zbutësit e rrobave Baby ATTITUDE janë përdorur përbërës natyralë, efikasë dhe hipoalergjikë për të freskuar pëlhura.
  • Me aromën delikate dhe qetësuese të ekstraktit natyror të dardhës, rrobat e tij do të jenë aq të përqafueshme dhe të lumtura sa ai!
BABY FABRIC SOFTENER PEAR

1000 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro