BACK IT UP

2400 Lekë

  • Një produkt i fuqishëm stilimi, jo vetëm i dizajnuar por i përdorur nga profesionistë të salloneve.Nëse ju ka pelqyer Bed Head On The Rebound, do t’ju pëlqejë patjeter edhe Back It Up™!
  • Ky krem për stilimin e flokëve ofron definicion, trup dhe mbajtje , ka një teknologji scrunchi që ndihmon flokët të kthehen në formë duke lëvizur thjesht koken
  • Formuluar me rrëshirë stilimi që siguron mbajtje dhe definicion të zgjatur të kaçurrelave, Silikone të lehta që ofrojnë mbrojtje termike dhe kontroll elektrizimit, në mënyrë që flokët e stiluar të zgjasin më gjatë, glicerinë që ndihmon në mbajtjen e flokëve të hidratuar dhe me shkëlqim, dhe Ekstrakt frutash Baobab që njihet për zbutjen dhe qetësimin e tij me veti hidratuese.
  • I shkëlqyer për të ndihmuar në ruajtjen e modeleve sa me gjate në çdo lloj gjatësie flokësh
  • Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir, krihini për shpërndarje të barabartë. Nëse dëshironi të krijoni kaçurrela të qëndrueshme, mbështillni flokët rreth gishtit për të aktivizuar ondulimin me volum. Thajeni nga poshtë, duke I mbledhur floket me dore ndërsa thaheni
BACK IT UP

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro