BOHO POMADE

3200 Lekë

  • Teksture dhe ndarje e sakte e flokut per nje perfundim mjaft natyral.
  • Ideale per pamje dinamike, te ndare si dhe per te definuar kacurrelat.

Perdorimi: punojeni ne duar produktin dhe me pas aplikojeni ate ne floke te thate ose te lagur.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

BOHO POMADE

3200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro