GLOSSY NECTAR 50mL

2900 Lekë

  • Vaj i cili ushqen, jep shkelqim dhe rinderton floket, duke I lene ato te buta dhe lehtesisht te menaxhueshem.
  • Mbron floket nga burimet e nxehtesise dhe pershpejton kohen e tharjes.

Perdorimi: apliko nje sasi te vogel ne floke te thate ose te lagur, duke u fokusuar ne gjatesi

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon..

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

GLOSSY NECTAR 50mL

2900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro