Expert Blowout Speed 35mm

2500 Lekë

  • Fuçi e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjatë
  • Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, I jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve
  • Dizajn unik, I rehatshem dhe I lehte ne perdorim
  • Trupi I furces me i gjate se mesatarja e cila ben te mundur krehjen me te shpejte dhe te floke shume te gjate. Ne pjesen fundore ka nje kunj I cili ndihmon ne ndarjen e seksioneve  te flokeve
  • Gjendje ne 5 masa te ndryshme
Expert Blowout Speed 35mm

2500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro