Expert Blowout Shine White 25mm

2300 Lekë

Furçë flokësh

Furçe e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjatë

Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, I jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve

Expert Blowout Shine White 25mm

2300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro