Expert Blowout Shine White 15mm

2100 Lekë

Gjenerata më e re dhe me e avancuar e furçave profesionale, me një dizajn unik më të bukur dhe më të lehtë

  • Furçe e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjatë
  • Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, I jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve
  • Dizajn unik, I rehatshem dhe I lehte ne perdorim
  • Ne pjesen fundore ka nje kunj I cili ndihmon ne ndarjen e seksioneve te flokeve
  • Gjendje ne 8 masa te ndryshme
Expert Blowout Shine White 15mm

2100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro