Coffee BODY SCRUB with Lemongrass – 220mL

2350 Lekë

  • Skrab për trupin me bar limoni dhe kafe, me kripë deti dhe vaj kokosi.
  • Largoni qelizat e thata dhe të vdekura për t’ju lënë të ndiheni të butë, të lëmuar dhe të freskët. I përzier me gjalpë Shea për të hidratuar lëkurën pas pastrimit.
  • Eshtë i mbushur me vajra esencialë të barit të limonit dhe kokosit për t’ju transportuar në parajsën tropikale.
  • I ricikluar, i ripërdorur, i dashur. Ky skrab është bërë me llum kafeje Arabike të cilësisë së lartë, me burim nga kafenetë artizanale.
  • Siguria e UpCircle:  Natyrale, e qëndrueshme, vegane dhe pa egërsi. E vendosur në paketim 100% pa plastikë.
  • Përzieni skrabin në kavanoz përpara se ta aplikoni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Lëreni për disa çaste para se ta shpëlani me ujë. Ky skrab mund të përdoret deri në tre herë në javë. Rekomandojmë përdorimin me mini-spatulat metalike UpCircle!
  • 220ml
Coffee BODY SCRUB with Lemongrass – 220mL

2350 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro