Bamboo Touch Massage L

1600 Lekë

Furça perfekte për të ç’koklavitur flokët tuaj ndërsa i jep kokës një seancë të mirë masazhi.

Një furçë vegane e bërë kryesisht nga bambu – përveç jastëkut të saj të rehatshëm.

Falë qimeve të trasha të bambusë, skalpit tuaj do t’i sigurohet një kohë unike masazhi për rezultate mahnitëse, si rritja e flokëve dhe një stimulim i mirë i mikro-qarkullimit te gjakut.

Vjen ne dy masa , mesatare dhe e madhe

Veçoritë

  • Vegane
  • Qimet bambu për një masazh unik të kokës
  • Përshpejtoni rritjen e flokëve
  • Stimuloni sistemin e mikroqarkullimit
  • Jastëk i rehatshëm
  • Anti-statike
  • Rezultatet
  • Flokë me shkëlqim
  • Redukton stresin dhe tensionin muskulo
Bamboo Touch Massage L

1600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro