SUNLIGHT SERUM

4900 Lekë

Vaj i thatë hidratues dhe ushqyes për trupin dhe flokët.

I testuar dermatologjikisht/Testuar me nikel. 100% përbërës me origjinë bimore

  • Krijon një mburojë që mbron flokët nga fotodegradimi
  • Mbron nga dielli, rëra, uji dhe kripa
  • Ushqen dhe lustron fibren e flokëve
  • Hidraton thellësisht, jep elasticitet dhe ushqen lëkurën.

Një përzierje e freskët dhe elegante që kombinon notat e agrumeve mesdhetare, me thellësinë e ngrohtë të drurëve ekzotikë. Të gjitha të ndriçuara nga nuancat delikate të vaniljes, në një program të formuluar për të mbrojtur dhe ushqyer lëkurën dhe flokët tuaj gjatë stinës së verës.

  • Përdorimi ne flokë: Shpërndajeni në të gjithë flokët përpara ekspozimit në diell, veçanërisht në majat. Përsëriteni në rast ekspozimi të zgjatur.
  • Përdorimi në trup: Hidheni në duar dhe shpërndajeni në të gjithë trupin pas ekspozimit në diell. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni sa herë që nevojitet.

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

 

SUNLIGHT SERUM

4900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro