DEODORIZING SHAMPOO FOR PETS 473mL

1800 Lekë

  • Kujdesuni për gezofin e kafshës suaj me shampon ATTITUDE Furry Friends™ për kafshët.
  • Formula e saj me përbërës natyralë si glicerina hidratuese që do t’i bëjë qimet e kafshës suaj të buta dhe të shëndetshme, pa irrituar lëkurën e tyre delikate. E përkryer për të larë qenin, macen apo çdo mik tjetër me gëzof, kjo shampo vegane do të eliminojë aromat e padëshiruara!
  • Me aromën e saj delikate qetësuese të livandës, koha e banjës së bubit do të jetë një moment relaksi dhe do ta lërë gëzofin e tyre të parfumosur. Pra, a jeni gati për një seancë të kujdesit të kafshëve shtëpiake në shtëpi?
  • Bërë me përbërës natyralë: Përmban glicerinë hidratuese për një gezof të butë dhe të hidratuar.
  • Formula hipoalergjike: E testuar dermatologjikisht.
  • Çertifikuar nga PETA. Formula e biodegradueshme Prodhuar në Kanada.
DEODORIZING SHAMPOO FOR PETS 473mL

1800 Lekë

SKU: 81142 Categories: ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro